IC-5390 DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC - UCC5390ECDR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: UCC5390ECDR
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺0.00
- Vergisiz Fiyat: ₺0.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Single-Channel Isolated Gate Drivers |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 13.2 to 33 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çıkış Akımı | 10, 10 A |
| İzolasyon Voltajı | 3000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: IC-5390 DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC - UCC5390ECDR, UCC5390ECDR, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

