IC-53515 REG BUCK ADJ 12A 28VQFN - TPS53515RVER
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS53515RVER
- Stok Durumu: Stokta
₺168.65
- Vergisiz Fiyat: ₺140.54
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN-CLIP 28 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 1.5 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 0.6 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 12 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1.5V to 18V (4.5V to 25V Bias) Input, 12A Single Synchronous Step-Down Swift Converter |
Etiketler: IC-53515 REG BUCK ADJ 12A 28VQFN - TPS53515RVER, TPS53515RVER, Güç Entegreleri

