IC-5175 REG CTRLR BUCK-BOOST 28HTSSOP - LM5175PWPR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5175PWPR
- Stok Durumu: Stokta
₺201.79
- Vergisiz Fiyat: ₺168.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP28 |
| Besleme Voltajı | 3.5 to 42 V |
| Maksimum Frekans | 100 to 600 kHz |
| Çalışma Döngüsü | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | LM5175 42-V Wide VIN Synchronous 4-Switch Buck-Boost Controller |
Etiketler: IC-5175 REG CTRLR BUCK-BOOST 28HTSSOP - LM5175PWPR, LM5175PWPR, Güç Entegreleri
