IC-5121 BOOST REGULATOR POSITIVE OUTPUT 20-HTSSOP - LM5121MHE/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5121MHE/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺225.87
- Vergisiz Fiyat: ₺188.23
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC Anahtarlamalı Step Down Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 65 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çıkış Voltajı 1 | N/A |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Anahtarlama Frekansı | Up to 1 MHz |
| Verimlilik | N/A |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Wide Input Synchronous Boost Controller with Disconnection Switch Control |
Etiketler: IC-5121 BOOST REGULATOR POSITIVE OUTPUT 20-HTSSOP - LM5121MHE/NOPB, LM5121MHE/NOPB, Güç Entegreleri

