IC-5118 REG CTRLR BCK/BCK-BST TSSOP20 - LM5118MHX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5118MHX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺170.74
- Vergisiz Fiyat: ₺142.29
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Besleme Voltajı | 3 to 75 V |
| Maksimum Frekans | 224 kHz, 575 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 80 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Step-Down, Step-Up/Down Buck-Boost Controller |
Etiketler: IC-5118 REG CTRLR BCK/BCK-BST TSSOP20 - LM5118MHX/NOPB, LM5118MHX/NOPB, Güç Entegreleri

