IC-5025 SERIES VOLTAGE REFERENCE 10A VSSOP-8
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: REF5025IDGKR
- Stok Durumu: Stokta
₺273.79
- Vergisiz Fiyat: ₺228.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Voltaj Referans Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Referans Tipi | Series |
| Giriş Voltajı | 2.7 to 18 V |
| Besleme Akımı | 1.2 mA |
| Çıkış Voltajı | 2.5 V |
| Çıkış Akımı | 10 mA |
| Katot Akımı | N/A |
| Tolerans | ±0.05 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Noise, Very Low Drift, Precision Voltage Reference |
Etiketler: IC-5025 SERIES VOLTAGE REFERENCE 10A VSSOP-8, REF5025IDGKR

