IC-5007 REG BUCK ADJ 0.5A VSSOP8 - LM5007MM/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5007MM/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺98.46
- Vergisiz Fiyat: ₺82.05
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 9 to 75 V |
| Çıkış Voltajı | 2.5 to 73 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 800 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Adjustable High Voltage Step Down Switching Regulator |
Etiketler: IC-5007 REG BUCK ADJ 0.5A VSSOP8 - LM5007MM/NOPB, LM5007MM/NOPB, Güç Entegreleri

