IC-5002 REG MULT CONFIG ISO ADJ 8SOIC - LM5002MA/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5002MA/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺171.19
- Vergisiz Fiyat: ₺142.66
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.1 to 75 V |
| Çıkış Voltajı | 3.1 to 76 V |
| Çıkış Akımı | 400 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 50 kHz to 1.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Wide Input Voltage Switch Mode Regulator |
Etiketler: IC-5002 REG MULT CONFIG ISO ADJ 8SOIC - LM5002MA/NOPB, LM5002MA/NOPB, Güç Entegreleri

