IC-4523 V.REG BUCK ADJ 3.5A SYNC SOP8 - ACT4523AYH-T
- Marka: TAIWAN SEMIC.
- Ürün Kodu: ACT4523AYH-T
- Stok Durumu: Stokta
₺104.44
- Vergisiz Fiyat: ₺87.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | ACTIVESEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 EP |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 10 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 0.808 to 12 V |
| Çıkış Akımı | 3.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 250 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Wide-Input Sensorless CC/CV Step-Down DC/DC Converter |
Etiketler: IC-4523 V.REG BUCK ADJ 3.5A SYNC SOP8 - ACT4523AYH-T, ACT4523AYH-T, Güç Entegreleri
