IC-4521 OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8VSSOP - THS4521IDGKR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: THS4521IDGKR
- Stok Durumu: Stokta
₺125.55
- Vergisiz Fiyat: ₺104.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Differential Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 145 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 1.14 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 240 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Very Low Power, Negative Rail Input, Rail-To-Rail Output, Fully Differential Amplifier |
Etiketler: IC-4521 OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8VSSOP - THS4521IDGKR, THS4521IDGKR, Lineer Entegreler

