IC-4506 OPTOISO OPEN COL 10-SMD GW AVAGO - ACNV4506-300E
- Marka: ELMOS
- Ürün Kodu: ACNV4506-300E
- Stok Durumu: Stokta
₺370.42
- Vergisiz Fiyat: ₺308.68
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DIP10 Gull Wing |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.5 V |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 30 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 550 ns, 400 ns |
| Çıkış Tipi | Open Collector, Schottky Clamped |
| Çıkış Akımı | 15 mA |
| İzolasyon Voltajı | 7500 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Intelligent Power Module and Gate Drive Interface Optocouplers |
Etiketler: IC-4506 OPTOISO OPEN COL 10-SMD GW AVAGO - ACNV4506-300E, ACNV4506-300E, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

