IC-4374 OPAMP GP 6.5MHZ RRO SOIC14 - OPA4374AID
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: OPA4374AID
- Stok Durumu: Stokta
₺56.89
- Vergisiz Fiyat: ₺47.41
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 6.5 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 585 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 6.5 MHz, 585 uA, Rail to Rail I/O CMOS Operational Amplifier |
Etiketler: IC-4374 OPAMP GP 6.5MHZ RRO SOIC14 - OPA4374AID, OPA4374AID, Lineer Entegreler

