IC-430FR2522 MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: MSP430FR2522IPW16
- Stok Durumu: Stokta
₺38.21
- Vergisiz Fiyat: ₺31.84
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bit Sayısı | 16 Bit |
| Hız | 16 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 7.5 kB |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 11 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Capacitive Touch Sensing Mixed-Signal Microcontrollers |
Etiketler: IC-430FR2522 MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP, MSP430FR2522IPW16

