IC-420 LED DRIVER 0.35A SC-74 SMD DIODES
- Marka: SNTLUX
- Ürün Kodu: BCR420UW6-7
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺10.54
- Vergisiz Fiyat: ₺8.78
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT26 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 1.4 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 40 V |
| Çıkış Akımı | 350 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Linear LED Constant Current Regulator |
Etiketler: IC-420 LED DRIVER 0.35A SC-74 SMD DIODES, BCR420UW6-7

