IC-4031 OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8HVSSOP - THS4031IDGNR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: THS4031IDGNR
- Stok Durumu: Stokta
₺314.97
- Vergisiz Fiyat: ₺262.48
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HVSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Voltage Feedback Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 100 MHz |
| Besleme Voltajı | 9 to 32 V |
| Besleme Akımı | 8.5 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 500 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 100-MHz Low-Noise High-Speed Amplifiers |
Etiketler: IC-4031 OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8HVSSOP - THS4031IDGNR, THS4031IDGNR, Lineer Entegreler

