IC-339 V.COMPARATOR QUAD SMD SO14 ON
- Marka: CONSONANCE
- Ürün Kodu: LM339DR2G
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺11.67
- Vergisiz Fiyat: ₺9.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Çıkış Tipi | CMOS, Open-Collector, TTL |
| Eleman Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 3 to 36 V, ±1.5 to 18 V |
| Besleme Akımı | 1 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Single Supply Quad Comparator |
Etiketler: IC-339 V.COMPARATOR QUAD SMD SO14 ON, LM339DR2G

