IC-331 V.REG/STABILIZER 0.1A 125C DIP8 FAIRCHILD
- Marka: ONS (FAIRCHILD)
- Ürün Kodu: KA331
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺103.09
- Vergisiz Fiyat: ₺85.91
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | V-F ve F-V Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Çalışma Voltajı | 5 to 40 V |
| Besleme Akımı | 4 mA |
| Çıkış Akımı | 136 uA |
| Güç Tüketimi | 15 mW |
| Ofset Voltajı | 3 mV |
| Frekans | 10 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | V/F Converters |
Etiketler: IC-331 V.REG/STABILIZER 0.1A 125C DIP8 FAIRCHILD, KA331

