IC-32H7 MCU 32BIT 2MB FLASH 132WLCSP - STM32H7A3QIY6QTR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32H7A3QIY6QTR
- Stok Durumu: Stokta
₺792.63
- Vergisiz Fiyat: ₺660.52
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WLCSP132 |
| Besleme Voltajı | 1.62 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 280 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 1.4 MB |
| I/O Sayısı | 87 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit Arm Cortex-M7 280 MHz MCUs, Up to 2-Mbyte Flash memory, 1.4 Mbyte RAM, 46 com. and Analog Interfaces, SMPS |
Etiketler: IC-32H7 MCU 32BIT 2MB FLASH 132WLCSP - STM32H7A3QIY6QTR, STM32H7A3QIY6QTR, Embedded Entegreler

