IC-32F429I MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP - STM32F429IIT6
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F429IIT6
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺342.13
- Vergisiz Fiyat: ₺285.11
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP176 (24x24mm) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 180 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 256 kB |
| I/O Sayısı | 140 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM Cortex MCU 32-Bit 180Mhz 2MB (2M x 8) Flash 176-LQFP (24x24) |
Etiketler: IC-32F429I MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP - STM32F429IIT6, STM32F429IIT6, Embedded Entegreler

