IC-32F427Z MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F427ZIT6
- Stok Durumu: Stokta
₺413.11
- Vergisiz Fiyat: ₺344.26
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP144 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 256 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 180 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 114 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 225DMIPS, 2MB Flash/256+4KB RAM, USB OTG HS/FS, Ethernet |
Etiketler: IC-32F427Z MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP, STM32F427ZIT6
