IC-32F412Z MCU 32BIT 1MB FLASH 144UFBGA - STM32F412ZGJ6TR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F412ZGJ6TR
- Stok Durumu: Stokta
₺624.05
- Vergisiz Fiyat: ₺520.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | UFBGA144 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 100 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 1 MB |
| RAM Boyutu | 256 kB |
| I/O Sayısı | 114 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 125 DMIPS, 1MB Flash, 256KB RAM, USB OTG FS, 17 TIMs |
Etiketler: IC-32F412Z MCU 32BIT 1MB FLASH 144UFBGA - STM32F412ZGJ6TR, STM32F412ZGJ6TR, Embedded Entegreler

