IC-32F411C MCU 32BIT 512KB FLASH 48QFPN - STM32F411CEU6
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F411CEU6
- Stok Durumu: Stokta
₺146.59
- Vergisiz Fiyat: ₺122.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFPN48 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 100 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 128 kB |
| I/O Sayısı | 36 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 125 DMIPS, 512KB Flash, 128KB RAM, USB OTG FS |
Etiketler: IC-32F411C MCU 32BIT 512KB FLASH 48QFPN - STM32F411CEU6, STM32F411CEU6, Embedded Entegreler
