IC-32F410R MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F410RBT6
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺257.82
- Vergisiz Fiyat: ₺214.85
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 100 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 kB |
| RAM Boyutu | 32 kB |
| I/O Sayısı | 50 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 125 DMIPS, 128KB Flash, 32KB RAM, 9 TIMs, 1 ADC |
Etiketler: IC-32F410R MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP, STM32F410RBT6

