IC-32F301C MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP - STM32F301C8T6
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F301C8T6
- Stok Durumu: Stokta
₺208.51
- Vergisiz Fiyat: ₺173.76
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 72 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 64 kB |
| RAM Boyutu | 16 kB |
| I/O Sayısı | 37 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32-Bit MCU+FPU, 64KB Flash, 16KB SRAM, ADC, DAC, Comparator, Op-Amps |
Etiketler: IC-32F301C MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP - STM32F301C8T6, STM32F301C8T6, Embedded Entegreler

