IC-3120 OPTOISO 3.75KV GATE DRVR DIP8 AVAGO - HCPL-3120-000E
- Marka: ELMOS
- Ürün Kodu: HCPL-3120-000E
- Stok Durumu: Stokta
₺57.26
- Vergisiz Fiyat: ₺47.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | IGBT Gate Drive Optocoupler |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Besleme Voltajı | 15 to 30 V |
| Besleme Akımı | 5 mA |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler: IC-3120 OPTOISO 3.75KV GATE DRVR DIP8 AVAGO - HCPL-3120-000E, HCPL-3120-000E, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

