IC-304 OFF LINE SWITCHER DIP8 POWER INTEG - LNK304PN
- Marka: POWER INTEGRATIONS
- Ürün Kodu: LNK304PN
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺42.27
- Vergisiz Fiyat: ₺35.23
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8B |
| Güç | N/A |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 60 to 70 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Non Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Lowest Component Count, Energy-Efficient Off-Line Switcher IC |
Etiketler: IC-304 OFF LINE SWITCHER DIP8 POWER INTEG - LNK304PN, LNK304PN, Güç Entegreleri
