IC-2950 V.REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 - LP2950CDT-3.3/NOPB
Ürün Detayları
KategoriLineer Voltaj Regülatörleri
Üretici FirmaTEXAS
Paket TipiTUBE
Ürün DurumuACTIVE
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaTO252-3 (DPAK)
Çıkış Voltajı3.3 V
Çıkış Akımı100 mA
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C
Etiketler: IC-2950 V.REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 - LP2950CDT-3.3/NOPB, LP2950CDT-3.3/NOPB, Güç Entegreleri