IC-2950 REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 - LP2950-33LPRE3
Ürün Detayları
KategoriLineer Voltaj Regülatörleri
Üretici FirmaTEXAS
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün DurumuACTIVE
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaTO92-3
Çıkış Voltajı3.3 V
Çıkış Akımı100 mA
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C
Etiketler: IC-2950 REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 - LP2950-33LPRE3, LP2950-33LPRE3, Güç Entegreleri