IC-2940 V.REG.1A 10V TO220 - LM2940T-10.0/NOPB
Adet
Urun Detaylari
KategoriLineer Voltaj Regülatörleri
Üretici FirmaTEXAS
Paket TipiTUBE
Ürün DurumuACTIVE
RoHS DurumuRoHS Belgesiz
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaTO220-3
Regülatör TipiPositive Fixed
Giriş Voltajı (Çalışma)11.5 to 26 V
Giriş Voltajı (Maks)N/A
Çıkış Voltajı10 V
Çıkış Akımı1 A
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C
Özellikler1A Low Dropout Voltage Regulator
Etiketler: IC-2940 V.REG.1A 10V TO220 - LM2940T-10.0/NOPB, LM2940T-10.0/NOPB, Güç Entegreleri