IC-2803 V.REG.CTRLR BUCK 330KHZ 3A SOP-8 - SR2803G-S08-T
Ürün Detayları
KategoriDC-DC Voltaj Kontrolörleri
Üretici FirmaUTC
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaSOP8
Besleme Voltajı4 to 28 V
Maksimum Frekans330 kHz
Çalışma Döngüsü92 %
Çalışma Sıcaklığı-20 °C ~ +125 °C
Özellikler330KHZ, 3A Synchronous Buck Controller
Etiketler: IC-2803 V.REG.CTRLR BUCK 330KHZ 3A SOP-8 - SR2803G-S08-T, SR2803G-S08-T, Güç Entegreleri