IC-2803 8XNPN-DARLING-ARRAY 50W 0.5A DIP18 TOS
- Marka: HARWIN
- Ürün Kodu: ULN2803APG(CNHZN)
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺63.18
- Vergisiz Fiyat: ₺52.65
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP18 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | 1.47 W |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | 8/-/8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Channels Darlington Sink Driver |
Etiketler: IC-2803 8XNPN-DARLING-ARRAY 50W 0.5A DIP18 TOS, ULN2803APG(CNHZN)

