IC-25 FLASH MEMORY 128MB SMD 108mhz V-PDFN-8 - N25Q128A13EF8A0E
- Marka: RAYTAC
- Ürün Kodu: N25Q128A13EF8A0E
- Stok Durumu: Stokta
₺2,095.79
- Vergisiz Fiyat: ₺1,746.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | MICRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VDFN8 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bellek Boyutu | 128 Mbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Frekans | 108 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Micron Serial NOR Flash Memory |
Etiketler: IC-25 FLASH MEMORY 128MB SMD 108mhz V-PDFN-8 - N25Q128A13EF8A0E, N25Q128A13EF8A0E, Hafıza Entegreleri
