IC-24M01 EEPROM SOIC-8 SMD ST - M24M01-RMN6P
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: M24M01-RMN6P
- Stok Durumu: Stokta
₺75.28
- Vergisiz Fiyat: ₺62.74
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Bellek Türü | EEPROM |
| Bellek Boyutu | 1 Mbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Frekans | 1 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | I2C, 2-Wire Serial |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | I2C Serial BUS EEPROM |
Etiketler: IC-24M01 EEPROM SOIC-8 SMD ST - M24M01-RMN6P, M24M01-RMN6P, Hafıza Entegreleri

