IC-23LC512 SRAM 512K SPI 20MHZ 8SOIC - 23LC512-I/SN
- Marka: ABLIC
- Ürün Kodu: 23LC512-I/SN
- Stok Durumu: Stokta
₺197.47
- Vergisiz Fiyat: ₺164.56
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Bellek Türü | SRAM |
| Bellek Boyutu | 512 Kbit |
| Bellek Düzeni | 64 K x 8 |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Frekans | 20 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | SPI - Quad I/O |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 512Kbit SPI Serial SRAM with SDI and SQI Interface |
Etiketler: IC-23LC512 SRAM 512K SPI 20MHZ 8SOIC - 23LC512-I/SN, 23LC512-I/SN, Hafıza Entegreleri

