IC-2106 HIGH-LOW DIP8 MOSFET DRIVERS - IR2106PBF
- Marka: FUJI ELECTRIC
- Ürün Kodu: IR2106PBF
- Stok Durumu: Stokta
₺108.49
- Vergisiz Fiyat: ₺90.40
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Besleme Voltajı | 10 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 220 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High and Low Side IGBT and Mosfet Driver |
Etiketler: IC-2106 HIGH-LOW DIP8 MOSFET DRIVERS - IR2106PBF, IR2106PBF, Güç Entegreleri

