IC-1650 LED DRIVER SOIC-16
- Marka: HONEST
- Ürün Kodu: TM1650
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺2.18
- Vergisiz Fiyat: ₺1.82
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TITAN MICRO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 2.8 to 7 V |
| Çıkış Voltajı | 4.6 to 5 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | LED Driver Control/Keyboard Scanning Dedicated Integrated Circuit |
Etiketler: IC-1650 LED DRIVER SOIC-16, TM1650

