IC-155 OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 6 SO5 - TLP155E(TPL,E)
- Marka: HARWIN
- Ürün Kodu: TLP155E(TPL,E)
- Stok Durumu: Stokta
₺29.76
- Vergisiz Fiyat: ₺24.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Photocoupler GaAlAs Ired & Photo ICs |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO6-5 |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Çıkış Akımı | 400, 400 mA |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler: IC-155 OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 6 SO5 - TLP155E(TPL, E), TLP155E(TPL, E), Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
