IC-10CCWM SMD SOIC20 TR TI - MF10CCWMX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: MF10CCWMX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺399.24
- Vergisiz Fiyat: ₺332.70
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Aktif Filtre Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Besleme Voltajı | ±9 to 14 V |
| Besleme Akımı | 12 mA |
| Frekans | 200 kHz |
| Filtre Tipi | Universal Switched Capacitor |
| Number of Filter | 2 |
| Number of Order | 4 th |
| Özellikler | Universal Monolithic Dual Switched Capacitor Filter |
Etiketler: IC-10CCWM SMD SOIC20 TR TI - MF10CCWMX/NOPB, MF10CCWMX/NOPB, Filtreler

