TERM.BLK.7.62MM 3P PCB TYPE 2 BOY GREEN
- Marka: HOPERF
- Ürün Kodu: DG129-7.62-03P-14-00AH
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺13.94
- Vergisiz Fiyat: ₺11.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG129 |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Aralığı | 7.62 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 3 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | 19.5 mm |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 26 -12 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.5 -2.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Brass+Ni Plated |
| Pin Materyali | Brass+Tin Plated |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler: TERM.BLK.7.62MM 3P PCB TYPE 2 BOY GREEN, DG129-7.62-03P-14-00AH
