TERM.BLK.5.00MM 2P PCB TYPE 0 BOY BLACK - DG127-5.0-02P-13-00AH
- Marka: HOPERF
- Ürün Kodu: DG127-5.0-02P-13-00AH
- Stok Durumu: Stokta
₺6.91
- Vergisiz Fiyat: ₺5.76
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG127 |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 2 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | 10 mm |
| Akım | 12 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 26 -14 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 1.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Copper Alloy+Ni Plated |
| Pin Materyali | Copper Alloy+Sn Plated |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler: TERM.BLK.5.00MM 2P PCB TYPE 0 BOY BLACK - DG127-5.0-02P-13-00AH, DG127-5.0-02P-13-00AH, Klemensler

