OLED COG 128X32 WHITE 2.23" - WEO012832AWPP3N00000
- Marka: HONJU OPTICS
- Ürün Kodu: WEO012832AWPP3N00000
- Stok Durumu: Stokta
₺733.94
- Vergisiz Fiyat: ₺611.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x32 |
| Boyutu | 2.23 " |
| Dot Ölçüsü | 0.408x0.388 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 6800, 8080, 4 Wire SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1305 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 57.02x15.1 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/32 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 62 mm |
| Dış Genişlik | 24 mm |
| Dış Yükseklik | 2.35 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler: OLED COG 128X32 WHITE 2.23" - WEO012832AWPP3N00000, WEO012832AWPP3N00000, OLED Ekran Modülleri

