CRYSTAL 16MHz 12pF FUND. 30PPM AEC SMD - 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
- Marka: HELVAR
- Ürün Kodu: 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
- Stok Durumu: Stokta
₺258.48
- Vergisiz Fiyat: ₺215.40
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | EUROQUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | MQ |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +90 °C |
Etiketler: CRYSTAL 16MHz 12pF FUND. 30PPM AEC SMD - 16.000MHZ MQ/30/30/40/12, 16.000MHZ MQ/30/30/40/12, Kristaller, Osilatörler ve Rezonatörler

