IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP - PIC24EP512GU810-I/PT
- Marka: GOLDSTAR
- Ürün Kodu: PIC24EP512GU810-I/PT
- Stok Durumu: Stokta
₺1,492.54
- Vergisiz Fiyat: ₺1,243.78
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | MICREL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP100 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16 Bit |
| Hız | 60 MIPs |
| Program Bellek Boyutu | 512 KB (170 K x 24) |
| RAM Boyutu | 24 K x 16 |
| I/O Sayısı | 83 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 16-Bit Microcontrollers and Digital Signal Controllers with High-Speed PWM, USB and Advanced Analog |
Etiketler: IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP - PIC24EP512GU810-I/PT, PIC24EP512GU810-I/PT, Embedded Entegreler

