IC-29302 HIGH-CURRENT LOW-DROPOUT REGL.TO-263 MICR - MIC29302WU
- Marka: GOLDSTAR
- Ürün Kodu: MIC29302WU
- Stok Durumu: Stokta
₺124.15
- Vergisiz Fiyat: ₺103.46
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | MICREL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-5 (D2PAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 26 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 1.25 to 25 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Current Low Dropout Regulators |
Etiketler: IC-29302 HIGH-CURRENT LOW-DROPOUT REGL.TO-263 MICR - MIC29302WU, MIC29302WU, Güç Entegreleri

