IC-2026 SW DISTRIBUTION 2-CH SOIC8 - MIC2026-2YM-TR
- Marka: GOLDSTAR
- Ürün Kodu: MIC2026-2YM-TR
- Stok Durumu: Stokta
₺41.75
- Vergisiz Fiyat: ₺34.79
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | MICREL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 500 mA |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual Channel Power Distribution Switch |
Etiketler: IC-2026 SW DISTRIBUTION 2-CH SOIC8 - MIC2026-2YM-TR, MIC2026-2YM-TR, Güç Entegreleri

