FUSE CERAMIC 14X51 16A 660V NORMAL GEC ALSTHOM - 14G16
- Marka: GEC ALSTHOM
- Ürün Kodu: 14G16
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺73.13
- Vergisiz Fiyat: ₺60.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | GEC ALSTHOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Cartridge (Ceramic) |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 14x51mm |
| Akım Değeri | 16 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 660 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Normal |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 14 mm |
| Uzunluk | 51 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: FUSE CERAMIC 14X51 16A 660V NORMAL GEC ALSTHOM - 14G16, 14G16, Sigorta Bileşenleri

