GAS DISCHARGE TUBE GDT 90VDC 20% TOL. SMT - B88069X4653T173
- Marka: HELU KABEL
- Ürün Kodu: B88069X4653T173
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺102.19
- Vergisiz Fiyat: ₺85.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | GDT - Gaz Deşarj Tüpleri |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD-2 |
| Darbe Deşarj Akımı | 10 kA @ 8/20us |
| AC Deşarj Tepe Akımı | 5 A @ 50Hz 1sec. |
| Kutup Sayısı | 2 |
| Tolerans | ±20 % |
| Voltaj - DC Kıvılcım Atlama (Nom) | 90 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler: GAS DISCHARGE TUBE GDT 90VDC 20% TOL. SMT - B88069X4653T173, B88069X4653T173, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

