FUSE BOARD MOUNT 1206 3A 72VDC SLOW BLOW SMD - R12.100.3
- Marka: PANASONIC(APAC)
- Ürün Kodu: R12.100.3
- Stok Durumu: Stokta
₺2.38
- Vergisiz Fiyat: ₺1.98
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Board Mount |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Akım Değeri | 3 A |
| Voltaj Değeri (AC) | N/A |
| Voltaj Değeri (DC) | 72 VDC |
| Tepki Süresi | Slow Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 1.41 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.95 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: FUSE BOARD MOUNT 1206 3A 72VDC SLOW BLOW SMD - R12.100.3, R12.100.3, Sigorta Bileşenleri
