FUSE 100A 600V CYLIN. BLADE BUSSMANN - NOS-100
- Marka: KYOCERA AVX
- Ürün Kodu: NOS-100
- Stok Durumu: Stokta
₺789.23
- Vergisiz Fiyat: ₺657.69
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | BUSSMANN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | Blade |
| Kılıf / Kasa | 34x200mm |
| Akım Değeri | 100 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 600 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Normal |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 34 mm |
| Uzunluk | 200 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: FUSE 100A 600V CYLIN. BLADE BUSSMANN - NOS-100, NOS-100, Sigorta Bileşenleri

