FUSE 10000A (10kA) 690V URD 33 TTF - B300082
- Marka: GORE
- Ürün Kodu: B300082
- Stok Durumu: Stokta
₺2,755.79
- Vergisiz Fiyat: ₺2,296.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Tip Sigortalar |
| Üretici Firma | MERSEN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | B300082 |
| Sigorta Tipi | Square |
| Montaj Tipi | Bolt Mount |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Akım Değeri | 1000 A |
| Voltaj (AC) | 690 VAC |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | N/A |
| Kesme Kapasitesi | 200 kA |
| Erime Değeri (I²t) | 170 kA² s |
| Gösterge | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Özellikler | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50.6 mm |
| Genişlik | 73 mm |
| Yükseklik | 78.5 mm |
Etiketler: FUSE 10000A (10kA) 690V URD 33 TTF - B300082, B300082, Sigorta Bileşenleri

